Servis

Servis

SERVİS

STM hassasiyeti kanıtlanmış makinelerinin üretimi, proje aşamasından teslimine kadar; kalitesinden ödün vermeden,tüm müşterilerine en yakın ilgiyi göstererek, tecrübeli teknik elamanları ile destek sağlayıp sürdürmektedir

Mevcut üretimimiz, bir çok çalışma istasyonlu gövde ile gerekli özelliklere sahip spindel ünitesi ile geliştirilen yatay ve dikey eksenlerde hareketli, yatay,veya dikey döne bilen tambarla donatılan makineleri içermektedir.

Müşterilerimizin isteklerine daha hızlı cevap verebilmek için üretim hattımızı teknik servis uygulamalarını ve yedek parça stoklarını her geçen gün yenilemeye ve geliştirmeye devam etmekteyiz. Artan maliyetler ve zorunlu rekabete rağmen, kalite ve gelişim için belirlediğimiz ilkelerden ödün vermememiz başarılarımızın temelini teşkil etmektedir.

Hedeflediğimiz sürekli müşteri memnuniyeti ile ürettiğimiz makinelerimiz teknolojisi alanında en ileri düzeye ulaşırken ürünlerimizin kalite, fiyat, performans oranı da optimum düzeyde kalmıştır.Firmamız her tasarımının arkasında olup ürünlerinde garanti ve teknik servis güvencesi vermektedir. Yapılacak işe göre ünitelerinizin özellikleri’ de değiştirile bilmekte ve ek ekipmanlarla desteklene bilmektedir.